Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 15065 26.11.2014 21:47
Zpět na seznam inzerátů

Prodám, Warwick Corvette 4 str. Bubinga Fretless,

Cena: 33 000,-

Prodám, Warwick Corvette 4 str. Bubinga Fretless, nehraný, nový, osazený snímači Bartolini Classic, typ single-humbucker, Německý originál, původní cena 82 tisíc, nyní 33 tísíc, kompletní, včetně pouzdra Rockbag a Warwick kitu. tel. 60544073, warwickfan/zavináč/seznam.cz .


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: jan navr
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: warwickfan@seznam.cz
TOPlist