Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 13548 25.07.2014 17:51
Zpět na seznam inzerátů

Prodám baskytaru Warwick Corvette Blode

Cena: 36 000,-

Prodám baskytaru Warwick Corvette Blode, 4 strunná, jako nová, tělo bahenní jasan, Snímače Bartolini, typ Original Humburker, skvělá pro slap i jazz, klasický zvuk, výborný ozev, Made in Germany, vč. pouzdra, Cena 36000-Kč K vidění na stránkách: www.warwick-framus.webnode.cz Telefon: 605 44 00 73, e-mail rom.nov@seznam.cz Roman.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: roman novotny
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: rom.nov@seznam.cz
telefon Telefon: 605440073
TOPlist