Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Královéhradecký kraj Inzerát: 898 28.04.2011 12:01
Zpět na seznam inzerátů

Živá hudba - hudba na svatbu ples hudební skupina

Cena: 1,-

Živá hudba FANTASY music – hudební skupina živá hudba Rychnov nad Kněžnou živá hudba na společenské akce: živá hudba na firemní večírek živá hudba na ples živá hudba na maturitní ples plesová kapela živá hudba na svatbu svatební hudba živá hudba na rodinnou oslavu KARAOKE SHOW Živá hudba na svatbu svatební hudba FANTASY music se zaměřuje také na produkci svatební hudby. Náš repertoár se skládá z písní všech žánrů pro všechny věkové kategorie. Zajistíme Vám KARAOKE SHOW, diskotéku, soutěže, hry, ….vše dle Vašeho přání. S námi se Váš svatební den stane nezapomenutelný – živá hudba na svatbu. www.fantasymusic.cz Živá hudba na ples plesová kapela Disponujeme několika repertoáry pro všechny generace pro domácí i zahraniční posluchače. Repertoár vždy volíme citlivě dle návštěvníků v sále. Zpíváme česky, anglicky, německy, rusky, italsky. Působíme v oblastech jako jsou Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Náchod, Hronov, Jaroměř, Nové Město nad Metují, Svitavy, Litomyšl, Vysoké Mýto, Česká Třebová, Hradec Králové, Jičín, Turnov, Pardubice, Chrudim, Praha, Brno, Jihlava, Ostrava a okolí a dalších městech po celé ČR i v zahraničí – živá hudba na ples Živá hudba na firemní večírek narozeniny Naše živá hudba na firemní večer pro vás je tou správnou volbou. Připravíme KARAOKE SHOW, soutěže, diskotéku, příjemně Vás pobavíme tancem i slovem. Samozřejmostí je absolutní profesionalita, příznivá cena, vlastní doprava. Neváhejte nás kontaktovat. Připravíme program na Vaši akci dle Vašeho přání „na míru“ – živá hudba na firemní večírek narozeniny www.fantasymusic.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: martin Novotný
lokalita Lokalita: Královéhradecký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: fantasymusic@seznam.cz
telefon Telefon: 605939067
TOPlist