Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Pardubický kraj Inzerát: 4452 03.06.2012 15:37
Zpět na seznam inzerátů

Skelet - kapela na zábavu, ples , svatbu

Cena: 1,-

Pětičlenná východočeská kapela hraje klasický i současný melodický rock, taneční poprockovou muziku, swingové standardy i lidovky na plesech, tanečních zábavách a svatbách. Skupina z Ústí nad Orlicí a České Třebové hraje bez automatů v obsazení - kytara, baskytara, bicí, klávesy a zpěv.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Skelet www.skelet.717.cz
lokalita Lokalita: Pardubický kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: skeletsound@seznam.cz
TOPlist