Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 4825 04.08.2012 22:41
Zpět na seznam inzerátů

Moderátor nejen na maturitní ples, moderování

Cena: 1,-

Moderátor na ples, maturitní ples, firemní a reklamní akci, slavnostní vyhlášení, výroční akce, majáles, módní přehlídku, uvádění nových produktů, event a jiné události. Program na maturitní ples, uvedení maturitního plesu, uvedení programu, uvedení nástupu na maturitním plese, kapela na maturitní ples, živá hudba na maturitní ples, kouzelník na maturitní ples, DJ na maturitní ples, ozvučení maturitního plesu. Šaty na ples, šaty na maturitní ples. Moderace a moderování tomboly, půlnoční překvapení, předávání a zašlapání šerp.Barman a půlnoční překvapení na maturitní ples. Oblasti měst: moderátor Hradec Králové, moderátor Pardubice, Holice, Jaroměř, Dvůr Králové, moderátor Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Choceň, Svitavy, Hlinsko, Skuteč, Slatiňany, Chrast, moderátor Polička, Blansko, Boskovice, Tišnov, Kuřim, moderátor Brno, Lanškroun, Moravská Třebová, Zábřeh, Šumperk, Mohelnice, moderátor Olomouc moderátor Litovel, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Opočno, Nové Město nad Metují, moderátor Náchod, Hronov, Broumov, moderátor Trutnov, Třebechovice, Týniště, Kostelec Nad Orlicí, Vamberk, Žamberk, Letohrad, Jablonné nad Orlicí... + celá ČR. www.ondrapokorny.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Ondra Pokorný
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: pokorny01@seznam.cz
TOPlist